جدیدترین متد کاشت مو - آخرین روش کاشتن با تراکم بالا

جدیدترین متد کاشت مو - آخرین روش کاشتن با تراکم بالا

09371445683

بهترین روش با تراکم بالا

جدیدترین متد کاشت مو روش میکروفیت یا همان MicroFIT است که در سراسر ایران و جهان در حال انجام میباشد.
روش میکروفیت یک روش پیوند مو است که در آن فولیکول های مو با استفاده از یک میکرو موتور از ناحیه اهدا کننده جدا شده و با یک دستگاه قلم مانند که دارای یک سوزن توخالی است، در ناحیه گیرنده قرار می گیرند.
این روش یکی از جدیدترین متد کاشت مو و پیشرفت های تکنولوژی در زمینه پیوند مو است که سعی دارد تا عوارض و نقص های روش های قبلی را برطرف کند و بهترین نتایج را به بیماران بدهد.
بهترین دکتر کاشت مو تهران برای کاشت مو مشتریان همواره تلاش میکند تا از جدیدترین و آخرین متد در حوزه کاشت مو استفاده کند تا بهترین نتایج را دریافت نماید.
کاشت مو میکروفیت دارای مزایای زیادی است که از جمله آنها می توان به کم بودن درد و خونریزی، سرعت بالا در انجام عمل، طبیعی بودن نتایج و تائید شدن توسط سازمان های بهداشت جهانی و پزشکان معتبر اشاره کرد.

کاشت مو به روش میکروفیت چگونه انجام می شود؟
از سال 2016 کاشت مو به روش میکروفیت بسیار مورد استقبال پزشکان و مراجعه کنندگان پیوند مو قرار گرفت و امروزه این روش کاشت مو طبیعی به صورت کاملا گسترده در کلینیک های کاشت مو استفاده میشود. .
پیوند مو به روش میکروفیت نوعی تکنیک است که هیچ شباهتی نسبت به سایر روش های پیوند مو ندارد.
در پیوند مو بمیکروفیت بعد از اینکه فولیکول های مو از ناحیه اهدا کننده در پشت سر گرفته شدند، با استفاده از یک میکرو موتور و یا به صورت دستی با روش میکروفیت به منطقه ای که مو ریزش داشته است منتقل می شوند.
در این روش کاشت مو برداشت گرافت ها بدون دخالت دست انجام می شود و کاشت پرتراکم در سایز میکرو و همچنین خط رویش کاملا طبیعی را برای متقاضی این روش در بر دارد.
بدین ترتیب، روش میکروفیت، جدیدترین متد کاشت مو در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر می باشد.

یکی از خصوصیات بارز کاشت مو طبیعی با تکنیک میکروفیت استفاده از یک دستگاه خاص به نام قلم چوی یا Choi Implanter است.
این دستگاه یک قلم پزشکی است که با آن فولیکول های مو را در قسمت های کم مو یا بدون مو کاشت می کنند.
به همین دلیل، این روش را همچنین کاشت مو با قلم چوی، کاشت مو مستقیم، یا تکنیک لئو نامیده می شوند.
این روش با تکنیک FUE که یک روش پرطرفدار دیگر است، تفاوت های زیادی دارد.
در تکنیک FUE، ابتدا تمام فولیکول های مورد نظر برای پیوند از قسمت پشت سر برداشته و در یک محلول خاص نگهداری شده و سپس در قسمت های کم مو کاشته می شوند.
این فرآیند ممکن است چند ساعت طول بکشد و باعث آسیب رسیدن به برخی از فولیکول های مو شود.
اما در تکنیک میکروفیت، فولیکول های مو بلافاصله بعد از برداشت از قسمت پشت سر، با قلم چو در قسمت های کم مو کاشته می شوند.
این کار باعث محافظت از فولیکول های مو و افزایش شانس موفقیت پیوند مو می شود.
همچنین، در این روش نیاز به تراشیدن سر نبوده و تراکم نتایج بالاتر و طبیعی تر است.

مزایا جدیدترین متد کاشت مو (میکروفیت):
کاشت مو مستقیم یا MicroFIT یکی از بهترین روش های پیوند مو طبیعی است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، تیم کاری و تکنیک های منحصر به فرد، نتایج بسیار طبیعی و ماندگار را ارائه می دهد.
این عمل زیبایی کمتر تهاجمی دارای ویژگی های زیر است:
- ابزارهای نوین و دقیق با قطر کمتر از ۱ میلی متر برای استخراج و کاشت فولیکول های مو طراحی و ساخته شده و بکار گرفته می شود.
- زمان بهبود بعد از عمل کاشت مو مستقیم بسیار کوتاه تر از سایر روش ها است.
- رشد مو پس از عمل کاشت مو با روش MicroFIT سریع تر و قابل توجه تر خواهد بود و بسیاری از کسانی که از این روش استفاده کرده اند، این مورد را تأیید می کنند.
- فولیکول های مو بلافاصله پس از برداشت، پیوند داده می شوند، بنابراین آسیب دیدگی آن ها حداقل خواهد بود و تراکم مو در روش MicroFIT چهار برابر بالاتر خواهد بود.
- با تجویز داروهای آرام بخش تحت نظارت پزشک بخش بیهوشی، در حین عمل کاشت مو، درد نخواهید دید.

معایب جدیدترین متد کاشت مو (میکروفیت):
کاشت مو به روش میکروفیت یک روش پیشرفته و دقیق است که مزایای بسیاری نسبت به روشهای سنتی دارد.
اما همچنین باید در نظر داشت که این روش هم مانند هر عمل زیبایی دیگری، برخی از معایب را نیز دارد که در اینجا به آنها اشاره می کنیم:

• کاشت مو به روش میکروفیت یک عمل زمان بر است و نسبت به روش FUE که در آن از دستگاه های خودکار استفاده می شود، بیشتر طول می کشد.

• این روش نیاز به تخصص و مهارت بالای پزشک و تیم پزشکی دارد و بنابراین هزینه های آن نسبت به روشهای دیگر بالاتر است. البته این هزینه ها با توجه به نتایج عالی و طبیعی کاشت مو به روش مستقیم، قابل قبول و منطقی هستند.

بنابراین، اگر قصد کاشت مو به روش مستقیم را دارید، حتماً از کلینیک و پزشک مورد نظر خود تحقیق کنید و نظرات سایر بیماران را بخوانید. اگر با یک پزشک غیر حرفه ای یا بدون سابقه کار بروید، ممکن است با عواقب ناخوشایند و نامطلوب مثل کاشت مو نامناسب یا عفونت مواجه شوید.

هزینه جدیدترین متد کاشت مو (میکروفیت):
روش میکروفیت یکی از پیشرفته ترین و دقیق ترین روش های کاشت مو طبیعی است که با استفاده از تجهیزات و ابزارهای خاص و تیم پزشکی مجرب و متخصص انجام می شود.
برای این روش هزینه های مختلفی در نظر گرفته می شود که بستگی به عوامل متفاوتی دارد.
برخی از این عوامل عبارتند از:

- مقدار ریزش مو و طاسی فرد: اگر فرد دچار ریزش مو زیاد و طاسی گسترده باشد، ناحیه ای که باید کاشت مو شود بزرگ تر خواهد بود و در نتیجه هزینه جدیدترین متد کاشت مو بالاتر خواهد رفت.

- مرکز درمانی و پزشکان: انتخاب یک مرکز درمانی معتبر و با سابقه که دارای پزشکان حاذق و مجرب باشد، همچنین تاثیر بسزایی بر هزینه جدیدترین متد کاشت مو کاشت مو دارد.
البته این انتخاب به نفع فرد است زیرا نتایج به دست آمده در چنین مرکزی قطعاً بهتر و طبیعی تر خواهد بود.

- ابزار و تجهیزات: جدیدترین متد کاشت مو نیاز به استفاده از ابزار و تجهیزات خاص و پیشرفته دارد که همین باعث شده است که هزینه آن نسبت به سایر روش های کاشت مو کمی بالاتر باشد.

با توجه به این عوامل، نمی توان گفت که هزینه جدیدترین متد کاشت مو به روش میکروفیت چقدر است؛ زیرا باید با توجه به شرایط هر فرد، هزینه را محاسبه کرد.
اما چنانچه فقط به صورت تقریبی بخواهید هزینه را بدانید، معمولاً هزینه جدیدترین متد کاشت مو به روش میکروفیت در حدود 10 تا 15 درصد بالاتر از سایر روش های کاشت مو است.
البته لازم به ذکر است که این روش دارای نتایج دائمی و طبیعی است و نادر است کسانی که از این روش استفاده کنند، نظیر به جلسات دوم یا سوم چنانچه در سایر روش های پیرایش قطعات پیرایش شده با قطعات جدید نظیر باشند.
پس با در نظر گرفتن این نکات، صلاح دید شماست که آیا صرف هزینه بالاتر برای دست یافتن به نتایج بهتر و طبیعی تر، کاشت مو با جدیدترین متد کاشت مو را ارزشمند می کند یا خیر.